W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Oczekiwania:

  • Znajomość branży reklamowej
  • Podstawowa wiedza na temat poligrafii
  • Umiejętność przygotowywania ofert
  • Wysoka skuteczność
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w branży B2B
  • Dobra znajomość pakietu Office
  • Doskonała organizacja pracy
  • Praca przez cały czas pracy
  • Prawo Jazdy kat. B
  • Rozpoznawanie potrzeb klienta i umiejętność zaproponowania rozwiązań

Niezbędne cechy poszukiwanego kandydata:

  • Zaangażowanie w pracę całą swoją osobą
  • Identyfikowanie się z firmą
  • Nieustanne wyszukiwanie jak najlepszych i nowatorskich rozwiązań
  • Przychodzenie do pracy z uśmiechem na ustach, a nie z przymusu zarabiania pieniędzy

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • Dbanie o płatności należne od pozyskanych klientów
  • Dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta
  • Przygotowywanie raportów sprzedażowych

Oferujemy:

  • Współpracę opartą na atrakcyjnym systemie prowizyjnym lub mieszanym (Stała podstawa + prowizja)
  • Wysokie zarobki uzależnione od wyników
  • Telefon służbowy
  • Komputer służbowy
  • Samochód służbowy po okresie próbnym
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i masz ochotę dołączyć do grona naszych pracowników, prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i krótką charakterystykę swojej osoby na adres rekrutacje@bf-design.pl

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.