Kasetony, neony,
litery przestrzenne

Reklama zewnętrzna bardzo dobrze widoczna w nocy. Najpopularniejszą reklamą świetlną jest kaseton. Jest to podświetlony obraz od tyłu. Inną formą reklamy świetlnej jest neon. Daje bardzo ładny efekt, ale jego produkcja jest droga przy pojedynczych sztukach.

Kasetony


Najczęściej jest to cienka skrzynka, w której zamknięte jest światło podświetlające wydrukowany obraz. Jest to niedroga, ale rzucająca się w oczy forma reklamy. Istnieją też bardziej wyrafinowane formy kasetonów. Ich wygląd zależy tylko od Państwa fantazji...

Kasetony
Neony

Neony


Świecące rurki szklane nadają niesamowity klimat całej okolicy, w której się znajdują. Zapewniamy fachowe wsparcie już na etapie projektu neonu. Napis oraz ewentualne elementy graficzne tworzymy z solidnych, wysokiej jakości materiałów. Efekt z pewnością zachwyci i zwróci na siebie uwagę!

Litery przestrzenne


To rozwiązanie zapewniające doskonałą widoczność w przestrzeni publicznej. Każdy sklep, siedziba czy oddział firmy będzie pozytywnie wyróżniał się spośród okolicznych budynków. Wykonujemy trwałe litery, które mogą być również podświetlane wewnętrznie lub zewnętrznie. 

Litery przestrzenne

BFD Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 8/10 (klub Odessa)
01-210 Warszawa

Poniedziałek - piątek:
09:00 - 17:00