Wyklejanie aut

Dotrzyj do swoich klientów za pomocą dyskretnej reklamy na aucie.

Wszędzie gdzie się poruszamy, reklama jest nadal z nami. Działa gdy stoisz w korkach, lub parkujesz robiąc zakupy w hipermarkecie. Potencjalni kontrahenci widzą dotrą do Ciebie łatwiej, jak również łatwiej Ciebie zapamiętają. Możesz zrobić dyskretną małą reklamę z tyłu, możesz wykleić całe auto grafiką, lub po prostu zmienić jego kolor, bo np. zawsze chciałeś mieć samochód koloru czarny mat, lub carbon, zabezpieczając przy okazji lakier.

Małe logo lub tekst


Z racji wielkości - najtańsza forma reklamy na pojazdach. Kształty nie są drukowane, tylko wycinane z folii barwionej w masie, przez co sa trwalsze.

Małe logo lub tekst
Duża grafika na samochodzie

Duża grafika na samochodzie


Na siatkę samochodu nakładamy grafikę, następnie ją drukujemy na folii, najczęściej kanalikowej (by idealnie dostosowała się do wklęsłości i wytłoczeń), a potem nakładamy na każdy element sachochodu oddzielnie. Efekt? Jest to najbardziej widoczna forma reklamy.

Zmiana koloru auta folią


Nie chcesz mieć samochodu, jak inni? Marzyłeś o jakimś kolorze, ale mogłeś kupić tylko w paru dostępnych kolorach? A może wymieniałeś jakiś element i poprotu nie chcesz go lakierować? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Nie dość, że efekt jest niesamowity, to dodatkowo zabezpiecza lakier na karoserii.

Zmiana koloru auta folią

BFD Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 8/10 (klub Odessa)
01-210 Warszawa

Poniedziałek - piątek:
09:00 - 17:00